Naše skupina sehnala první sponzoring, těmto lidem děkujeme a tímto jim chceme projevit alespoň malou službu na oplátku...
 

vystoupení, akce pro děti, podnikové večírky, speciální příležitosti

 
 

Michael Mertlík

(20)

Přezdívkou známý jako Frost. Bývalý učitel bojových umění. Po dlouhém hledání skupiny historického šermu jsem nalezl skupinu Ares Armenie o. s. Protože skupiny, které jsem nalezl byli pro mě finančně nedostupné, tak jsem se ve spojení bojovými uměními věnoval spíše japonskému šermu. Jelikož mě ovšem má povaha táhla k jiným zemím v historii a meč mi je bližší než katana tak jsem přesto hledal tuto alternativu až jsem ji našel. V historickém šermu se chci věnovat boji se dvěma meči. Spoustu lidí tato varianta odradí, protože je logicky cenově náročnější. Ovšem tento způsob boje přináší daleko větší požitek a více variací a stylu boje, když člověk něco chce má si zatím jít a tak činím já.
Tak to by bylo něco na úvod a teď něco o mě samotném. Mimo dlouholetou praxi v bojových uměních by se dali mezi mé zájmy řadit většina zimních i letních sportů dále programování, v četbě hlavně literární žánr fantasy a sci–fi a co se týče hudby tak se v podstatě pohybuji v téměř všech hudebních okruzích. V aktuální době dominuje hlavně elektro, progresiv, house a taneční styl tecktonic a shuffle. A dalším mým velkým koníčkem je karetní hra Magic: the gathering, kterému se již věnuji řadu let a jsem spoluorganizátorem Přerovského klubu. Je to různorodé, že? Jsem komplikovaný člověk a proto si se spoustou lidí rozumím a dokážu si najít téměř u každého něco co budeme mít společné, ne však na úkor toho, že by se mi někdo příčil. Přesto rád poznávám nové lidi a tak se těším i na Vás, ANO třeba přímo na tebe, který si čteš můj profil, zajímáš se o to samé co my. Rádi Tě uvítáme.

Těším se na Vás ;). Frost